Založ si blog

Kam ideš, Slovensko?

Ľudia, prosím Vás, otvorte oči, vari nevidíte, kam smeruje našu krajinu Igor Matovič.?! Ako ju pretvára na totalitný, policajný a diktátorský štát? Zastrašovaním, represáliami a donucovaním si presadzuje svoje! A neprestane, kým to nedosiahne!!

Ochorenie na Covid zneužíva na vyvolanie paniky a strachu medzi obyvateľmi, mení ich na poslušných, hluchých a slepých barančekov, ktorí zo strachu urobia čokoľvek! Neprešlo mu druhé celoslovenské testovanie, tak zobral vzdelávanie za rukojemníka a bude znovu nútiť, aby sa tí, čo chcú, aby sa ich deti vzdelávali, dali opäť a pravidelne testovať. Pričom je jasné, že AG testy nie sú presné, no a dokonca, tým, ktorí sú pozitívne testovaní, nevie dať žiaden liek, okrem karantény, našťastie skúsenosť ukazuje, že choroba po čase ustúpi aj sama. No jeho deti budú do súkromnej školy chodiť, vymohol pre ne výnimku a zaplatí testy. Nie je to náhodou papalášstvo?

Vydiera aj svojich koaličných partnerov, ako ukazuje voľba GP, ak nezvolia jeho kandidáta, odsúva rokovania v parlamente o iných aj dôležitých veciach, pod krkom ich drží svojou rezignáciou, no a opustiť koalíciu im nedovolí strach zo straty korýt. Nemajú obavy z vlády Fica či Pellegríniho, ale z toho, že už nebudú ťažiť z ekonomiky oni. Strachom ovláda políciu, súdnictvo či prokuratúru. Jasne ukázal, že nik si nesmie byť istý svojou pozíciou, zostane, ak sa bude riadiť Igorom a poslúchať Igora. Ak nie, bude obvinený, zatvorený. To, že sa mu nič nedokáže a súd ho nebude vedieť odsúdiť!? Po pár mesiacoch to už nikoho nebude zaujímať! Začínajú politické procesy ako v 50.  rokoch. Vidíte nejaký rozdiel medzi prípadmi M. Jankovskej a M. Horákovej?! JA iba v tom, že dnes nemáme trest smrti. Obe po dlhých mesiacoch hladovania a týrania sa nakoniec priznajú!! No prečo rovnako rozhodne nie sú stíhaní Kollár, Krajniak, či sám Matovič, ktorí pripustili kontakty ako s Kočnerom, tak i novou obeťou Haščákom?! Kde sú dnes niekdajší vyšetrovatelia či prokurátori dozorujúci hospodárenie a dane p. Matoviča, už nik nezistí!

Ohromne využíva osvedčené ideologické heslá: „Kto nie je s nami, je proti nám!. 100 krát opakovaná lož sa stáva pravdou!“ Viete, kto ich používal? Režimy, ktoré to boli však mali v tom čase viac ako 90 % podporu obyvateľstva, no čo má Igor? Klesol na 16?! No drží si moc a bude ju zneužívať, pokiaľ mu to národ dovolí!

 

Bože, odpusť im, bo nevedia, čo robia!

21.01.2021

Pri písaní príspevku som sa nevedel rozhodnúť pre nadpis, lebo sa mi natíska ešte jeden vhodný: Boh odpúšťa, my nie! Aj po pár mesiacoch vlády Igora Matoviča sa neustále potvrdzuje, že vláda, ktorú zostavil zo svojich pochlebovačov, má ďaleko od odbornosti, skúsenosti a ostatných vlastností potrebných pre správne riadenie krajiny! Niektoré ich nariadenia nemajú logiku, [...]

Skríning – nápad presahujúci hranice génia

18.01.2021

Od 18.1.2021, teda od dnes, začína na Slovensku nová forma testovania ľudí na COVID. Prezieravo to nazvali skríning, podarilo sa im vyhnúť už nepopulárnemu spojeniu celoplošné testovanie. No keď sa naň pozrieme triezvymi očami, nájdeme veľa prešľapov, ktoré naši géniovia urobili. V prvom kroku geniálneho plánu je uvedené: Na celoslovenskom skríningu sa zúčastnia [...]

Načo plošné testovanie

10.01.2021

Jediné a spasiteľné riešenie zhoršujúcej sa epidemiologickej situácie podľa premiéra Matoviča. Tvrdo si po ňom ide, aj za cenu hrozby rozpadu koalície, (čo by hádam ani tak nevadilo, ale ich majetnícke chúťky to nedovolia) a ohrozovania zdravia obyvateľstva, ktoré spôsobil svojou nečinnosťou a zlými rozhodnutiami. Je to naozaj tak?! Len ono nás vyvedie z marastu? [...]

testovanie Šamorín

PCR testy zachytili vyše 2700 infikovaných. Zomrelo ďalších sto ľudí

27.01.2021 10:09, aktualizované: 10:28

Ochorenie Covid-19 prekonalo ďalších takmer 5-tisíc osôb. V utorok zaočkovali proti koronavírusu na Slovensku 5743 ľudí.

Krajčí

Krajčí: Ak sa sprísni Covid automat, nebudem s tým mať problém

27.01.2021 09:26

Minister zdravotníctva poukázal aj na to, že priebeh a tempo očkovania je závislé na dostupnosti vakcín.

USA súd Weinstein spoločnosť bankrot obete vyplatenie

Winsteinove obete si rozdelia 17 miliónov dolárov

27.01.2021 09:14

Bývalý filmový producent si odpykáva 23-ročný trest za znásilnenie a sexuálne napadnutie.

protivládny protest, ĽSNS

Od Kotlebu odchádzajú. Kto siahne po Uhríkovi či Mazurekovi?

27.01.2021 08:40

Ako bude pokračovať cesta Uhríka či Mazureka, ktorí opúšťajú ĽS NS? Politológ Jozef Lenč vidí viacero možností. Dokonca aj u Kollára.