Založ si blog

Igor im to natrel!

Po krátkom období neistoty o pevnosti koalície a vlády, sa situácia konsolidovala. Matovič urobil gesto dobrej vôle, vymenil si miesto so svojim verným prikyvovačom, len aby sa do košiara vrátili zablúdilé ovečky, no nechal ich tam zatvoriť bez výbehu a opäť ukázal svoju pravú tvár. Zachoval si ústavnú väčšinu a naďalej môže vládnuť.

Postavil sa do pozície spasiteľa a záchrancu krajiny a výjazdom do Moskvy a Budapešti zabojoval za Sputnik. Myšlienka to napokon nebola zlá, len realizácia sa trochu vymkla z rúk. Keď sa ukazuje vakcína ASTRA nedôveryhodná, zásielky ostatných klesajú, bola by ruská vhodnou alternatívou. No ako vždy, urobil to svojsky, potajomky, len aby zapôsobil na svojich voličov, lebo preferencie prudko klesajú. To, že porušil pravidlá diplomacie, dobých koaličných vzťahov, dohôd, že to urobil  prakticky bez povedenia a odsúhlasenia vládou, o parlamente nehovoriac. Jednoducho nám všetkým ukázal, kto tu riadi krajinu.

LEN ON!

Hovoriť o nejakej parlamentnej demokracii je nezmyslom, opozícia nemá žiaden hlas, no do tej istej pozície postavil aj koaličných partnerov, Sulíkovi odobral kompetencie, Korčoka odignoroval, na Čaputovú sa vykašlal. Obávam sa, že ešte nie sme z najhoršieho vonku.

Klamári, klamári! !

17.04.2021

Možno niekomu padne do oka podobnosť s názvom jednej filmovej komédie, ale žiaľ, tu ide o smutnú skutočnosť. Otvorene vyslovené nepravdy, nie omyly, sa stávajú hlavnou zbraňou politického boja u nás, ale aj vo svete!! Expremiér, terajší minister všetkých vecí, nemá hanbu sa postaviť pred kamery a otvorene luhať celému Slovensku! Keď sa mu nepodarilo glorifikovať sa [...]

Prasatá pri koryte

08.04.2021

Konečne sa odhalila pravá tvár našej vlády, rebelujúce strany sa po rokovaniach vrátili naspäť do vlády, teda k naplneným korytám. Dokonca sa aj vzdali svojej pozície, čo im nový premiér dal jasno najavo aj pri zmenách v zasadacom poriadku, vpredu sedia ministri za OLANO a ostatní (nespoľahliví) sa museli stiahnuť dozadu, už ich nebude oblažovať svetlo premiéra, či [...]

Ohybnosť politiky

02.04.2021

Rekonštrukcia vlády priniesla viacej otáznikov ako odpovedí, ako som už spomenul, došlo iba ku kozmetickým úpravám a veriť, že niečo zhrdzavené a pokrivené, bude bez opravy bežať ako dobre namazaný stroj, je na pokraji fantázie. No jednu zásadnú odpoveď voliči koalície dostali! Mohli sa presvedčiť, za čo stoja slová ich kandidátov. Po vypuknutí koaličnej krízy sa [...]

Mária Kolíková, Gábor Grendel, Boris Kollár

Tvrdý stret, rozčúlený Kollár sa oboril na Kolíkovú: Koľko potrebujete mŕtvych Lučanských?

15.05.2021 07:44

"Koľko potrebujete mŕtvych Lučanských? Jedného? Nestačí? Desiatich potrebujeme mať mŕtvych? Nestačí?" pýtal sa Boris Kollár ministerky Kolíkovej.

uvoľňovanie opatrení, opatrenia,

Nadýchnite sa slobody, núdzový stav sa skončil. Pandémia ešte nie

15.05.2021 06:28

Uplynutím polnoci z piatka na sobotu sa po siedmich mesiacoch skončil núdzový stav. Pandémia tu však stále je, aj Covid automat, podľa ktorého sa treba riadiť.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Fico nerozbil koalíciu, ale rozleptal OĽaNO a Za ľudí

15.05.2021 06:00

Kolúzna väzba a peniaze pre detí spojili Borisa Kollára (Sme rodina) s Petrom Pellegrinim (Hlas). Funguje ešte koalícia, alebo sa strany chystajú na predčasné voľby?

Vladimir Putin

Ruská vláda označila Česko a USA za nepriateľské krajiny

14.05.2021 23:02

České veľvyslanectvo v Moskve bude môcť zamestnať nanajvýš 19 ruských pracovníkov a americká ambasáda žiadnych.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 43
Celková čítanosť: 210666x
Priemerná čítanosť článkov: 4899x

Autor blogu

Kategórie