Založ si blog

Indické denníky 160

              6.5. Na stavbe čakajú šéfa z LnT, upratovali stavbu, progres je ale malý. Došiel mi spolubývajúci, Milan  je elektrikár. Stále je pokazený telefón, volám domov, Janka kúpila zájazd na Malorku, sekla sa do ruky .

 

Na stavbe panuje dnes mimoriadny ruch, čaká sa vedenie z LnT, teda všetci pracovníci sa venujú rajónom, upratuje sa o sto šesť, odpratávajú sa smeti, vyzdobujú domy, na panely lepia výkresy. Ja som sa však s vedením nestretol. Je sobota, teda čas víkendu. Došiel mi nový spolubývajúci. Milan Novotný je elektrikár a ubytoval som ho u seba. Podľa výzoru tichý človek a vedľa už je plno. Teda už nebudem sám. Aj kanceláriu na stavbe dostal za mojou. Inak je ešte zapálený a pracuje s vervou, museli sme ho trochu zabrzdiť, lebo by nám pokazil reputáciu.

Na obed dojedám kurča, ktoré som večer upiekol, spolu s ryžou a šalátom z uhoriek. Na nového spolubývajúceho to urobilo primeraný dojem.

Potom volám domov. Dozvedám sa dve správy, jednu dobrú a jednu zlú. Tá prvá bola, že žena kúpila pre celú rodinu zájazd na Mallorku a tá druhá, že si pri kosení buriny na záhradke zasekla kosákom do ruky a takmer si odsekla prst. Ale vraj to bude v poriadku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indické denníky 177

03.07.2018

29.6. Let je bezproblémový, hladko až do Prahy. Miro má v pláne tu zostať , vybavuje si nocľah, ja idem letiskovým spojom na Dejvice, tam prestupujem na metro a odtiaľ na Florenc. Kufre sú ťažké viac »

Indické denníky 176

30.06.2018

6. Striedavo na Vasante a na office, nuda, preberám balíčky a lístky. Sedíme pri TV. Včerajšok sme strávili viac menej na izbe, je tu pomerne veselo, odchádza na dovolenku alebo domov viacero viac »

Indické denníky 175

29.06.2018

24.6. Je tu nuda. Chodíme po meste a pozeráme pamiatky, Prezidentský palác, cestu Radžov, Miro točí na kameru. Stretli sme aj prezidenta, mimoriadne opatrenia. Letenku mám na stredu, aspoň budem viac »

Kolumbia, vojak, strelec, FARC

Bývalí povstalci z FARC žiadajú schôdzku s novým kolumbijským prezidentom

16.08.2018 08:15

Predmetom rokovania má byť opätovné začlenenie niekdajších bojovníkov FARC do spoločnosti.

Cellerova jama, Trenčín

Zaplatí Trenčín za národnú pamiatku?

16.08.2018 08:00

Súkromná firma sa už roky domáha odškodného za to, že pri stavbe narazila na historický nález a preto projekt nedotiahla do konca.

Katar, umývanie, čistenie

Katar chce pomôcť Turecku priamymi investíciami za 15 miliárd dolárov

16.08.2018 07:54

Katar prisľúbil Turecku priame investície vo výške 15 miliárd USD. Turecké trhy zažívajú turbulentné časy. Jedným z dôvodov je aj spor s USA.

Nemecko, policajt, špeciálna operácia, razia, prostitúcia

Opatrovateľku v Nemecku odsúdili za to, že dieťatu spôsobila smrteľné zranenia

16.08.2018 07:49

Na tri roky a desať mesiacov väzenia odsúdil súd opatrovateľku, ktorá zatriasla 15-mesačným dieťaťom tak silno, že batoľa o tri dni neskôr zomrelo.

karoldakar

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 210
Celková čítanosť: 122658x
Priemerná čítanosť článkov: 584x

Autor blogu

Kategórie