Založ si blog

Indické denníky 160

              6.5. Na stavbe čakajú šéfa z LnT, upratovali stavbu, progres je ale malý. Došiel mi spolubývajúci, Milan  je elektrikár. Stále je pokazený telefón, volám domov, Janka kúpila zájazd na Malorku, sekla sa do ruky .

 

Na stavbe panuje dnes mimoriadny ruch, čaká sa vedenie z LnT, teda všetci pracovníci sa venujú rajónom, upratuje sa o sto šesť, odpratávajú sa smeti, vyzdobujú domy, na panely lepia výkresy. Ja som sa však s vedením nestretol. Je sobota, teda čas víkendu. Došiel mi nový spolubývajúci. Milan Novotný je elektrikár a ubytoval som ho u seba. Podľa výzoru tichý človek a vedľa už je plno. Teda už nebudem sám. Aj kanceláriu na stavbe dostal za mojou. Inak je ešte zapálený a pracuje s vervou, museli sme ho trochu zabrzdiť, lebo by nám pokazil reputáciu.

Na obed dojedám kurča, ktoré som večer upiekol, spolu s ryžou a šalátom z uhoriek. Na nového spolubývajúceho to urobilo primeraný dojem.

Potom volám domov. Dozvedám sa dve správy, jednu dobrú a jednu zlú. Tá prvá bola, že žena kúpila pre celú rodinu zájazd na Mallorku a tá druhá, že si pri kosení buriny na záhradke zasekla kosákom do ruky a takmer si odsekla prst. Ale vraj to bude v poriadku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Indické denníky 177

03.07.2018

29.6. Let je bezproblémový, hladko až do Prahy. Miro má v pláne tu zostať , vybavuje si nocľah, ja idem letiskovým spojom na Dejvice, tam prestupujem na metro a odtiaľ na Florenc. Kufre sú ťažké viac »

Indické denníky 176

30.06.2018

6. Striedavo na Vasante a na office, nuda, preberám balíčky a lístky. Sedíme pri TV. Včerajšok sme strávili viac menej na izbe, je tu pomerne veselo, odchádza na dovolenku alebo domov viacero viac »

Indické denníky 175

29.06.2018

24.6. Je tu nuda. Chodíme po meste a pozeráme pamiatky, Prezidentský palác, cestu Radžov, Miro točí na kameru. Stretli sme aj prezidenta, mimoriadne opatrenia. Letenku mám na stredu, aspoň budem viac »

Popadané stromy sú neodmysliteľnou súčasťou luhov. Nad hladinou poskytujú dobré stanovište pre vodné vtáctvo, pod hladinou zas vytvárajú úkryty pre ryby.
barat, Barát, dunaj, danube parks 2.0,

Parlament schválili Lex Žitný ostrov

16.10.2018 18:38

V chránených vodohospodárskych oblastiach bude zakázané napr. používať nebezpečné postreky, ťažiť nerasty či stavať budovy.

Parlament, Národná rada, NRSR

Politické strany dostanú limity na počet členov, upraví sa ich fungovanie aj názov

16.10.2018 18:21

Novinkou je aj to, že názov politickej strany nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je štatutárnym orgánom.

Peter Pellegrini, Thorbjorn Jagland,

V obci na Spiši si vystačia so zdravým rozumom

16.10.2018 18:00

V Spišskom Hrhove zaviedli sociálny systém, ktorý napomáha spolužitiu Rómov s majoritným obyvateľstvom.

jahody

Zmrazené jahody z Poľska, ktoré spôsobili hepatitídu, mohli smerovať aj do SR

16.10.2018 17:50

Vo Švédsku zaznamenali 20 prípadov vírusového zápalu pečene, v Rakúsku 14 takýchto prípadov.

karoldakar

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 210
Celková čítanosť: 131873x
Priemerná čítanosť článkov: 628x

Autor blogu

Kategórie