Založ si blog

Indické denníky 160

              6.5. Na stavbe čakajú šéfa z LnT, upratovali stavbu, progres je ale malý. Došiel mi spolubývajúci, Milan  je elektrikár. Stále je pokazený telefón, volám domov, Janka kúpila zájazd na Malorku, sekla sa do ruky .

 

Na stavbe panuje dnes mimoriadny ruch, čaká sa vedenie z LnT, teda všetci pracovníci sa venujú rajónom, upratuje sa o sto šesť, odpratávajú sa smeti, vyzdobujú domy, na panely lepia výkresy. Ja som sa však s vedením nestretol. Je sobota, teda čas víkendu. Došiel mi nový spolubývajúci. Milan Novotný je elektrikár a ubytoval som ho u seba. Podľa výzoru tichý človek a vedľa už je plno. Teda už nebudem sám. Aj kanceláriu na stavbe dostal za mojou. Inak je ešte zapálený a pracuje s vervou, museli sme ho trochu zabrzdiť, lebo by nám pokazil reputáciu.

Na obed dojedám kurča, ktoré som večer upiekol, spolu s ryžou a šalátom z uhoriek. Na nového spolubývajúceho to urobilo primeraný dojem.

Potom volám domov. Dozvedám sa dve správy, jednu dobrú a jednu zlú. Tá prvá bola, že žena kúpila pre celú rodinu zájazd na Mallorku a tá druhá, že si pri kosení buriny na záhradke zasekla kosákom do ruky a takmer si odsekla prst. Ale vraj to bude v poriadku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Slovensku po slovensky

21.12.2018

Naša krajina vstupuje do nepokojnej a rozbúrenej doby blížiacimi sa prezidentskými voľbami. Výrazne sa to prejavuje najmä na sociálnych sieťach. Teda na fb, ktorý si občas pustím. Neprekvapila viac »

Indické denníky 177

03.07.2018

29.6. Let je bezproblémový, hladko až do Prahy. Miro má v pláne tu zostať , vybavuje si nocľah, ja idem letiskovým spojom na Dejvice, tam prestupujem na metro a odtiaľ na Florenc. Kufre sú ťažké viac »

Indické denníky 176

30.06.2018

6. Striedavo na Vasante a na office, nuda, preberám balíčky a lístky. Sedíme pri TV. Včerajšok sme strávili viac menej na izbe, je tu pomerne veselo, odchádza na dovolenku alebo domov viacero viac »

dane, odvody, účtovník, peniaze

Domácnostiam a malým firmám sa menia termíny vyúčtovania za plyn

17.01.2019 13:47

Odberatelia plynu sa od tohto roku musia pripraviť na zmeny termínov pre vyúčtovanie spotreby plynu.

Dobroslav Trnka

Nahrávku Trnku a Kočnera už má v rukách prokurátor

17.01.2019 13:41

Je predčasné hovoriť o tom, či hrozí stíhanie, alebo iný postih bývalému generálnemu prokurátorovi Trnkovi.

SR Štedrý deň MS Borec Justičný Palác väznica návšteva

Viac ako dvesto väzňov môže dostať náramok

17.01.2019 13:00

Spoza mreží sa na podmienku môžu dostať odsúdení, ktorí pred spáchaním trestného činu nesedeli vo väzení a majú za sebou polovicu trestu.

Nový terminál na letisku v Bratislave

Cez bratislavské letisko prešiel rekordný počet pasažierov

17.01.2019 12:46

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vybavilo v roku 2018 celkovo 2 292 712 cestujúcich, čo je najviac v histórii.

karoldakar

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 211
Celková čítanosť: 145640x
Priemerná čítanosť článkov: 690x

Autor blogu

Kategórie