Založ si blog

Indické denníky 143

             30.3.Po obede dve bunky, zložené boli za hodinu. Zajtra všetci odchádzajú, budem tu sám.

 

Vybavovanie stanice zariadením pokračuje. Dnes doviezli dve bunky. Nebol problém ich zložiť a osadiť na voľné miesto za moju. Teraz tu už bol náznak akýchsi kancelárií, už to bol komplet a nie len krabice na stavbe. Jedna sa skladá z dvoch kancelárii ako Peťkova, druhá je voľná, vhodná na sklad.

Chalani majú v pláne znovu služobné cesty, teda zas tu budem sám.

 

             31.3. Do Kandly sa nejde, prišli ďalšie bunky, jedna kuchyňa, jedna ošetrovňa, jedna rozbitá a do štvrtej sa nevieme dostať. Prišiel Kubíček, mocem sa s ním do večera. Hráme tri sety. Večer hluk, asi sa presťahujem do rezidencie, ale najprv ju musím vystriekať.

 

Aj dnes sme dostali prídel, priviezli ďalšie štyri bunky. Aj tieto sú pomerne obité a ošarpané. Napriek tomu ich nechávame zložiť, preberáme kľúče a ideme ich skontrolovať. Boli sme dobre prekvapení ich vnútorným vybavením. Jedna je kuchynská, s malou jedálňou, aspoň by ľudia mohli jesť na stavbe, kvitovali sme. Druhá bola ošetrovňa, ktorú si zabral Maroš, hlavne kvôli posteli, ktorá tvorila súčasť zariadenia. Človek sa v nej mohol pohodlne natiahnuť. Tretia bola poriadne porozbíjaná, plná stolov a stoličiek, či iných zvyškov zariadenia, ktoré sme cez otvorené dvere nedokázali identifikovať. Vhodná však bola tak na kúrenie. Do štvrtej sme sa vôbec nedostali, lebo žiaden z kľúčov, ktoré sme s bunkami dostali sa do visiacej zámky nehodil, takže sme ju vôbec neotvorili.

Z pokusov o vlámanie ma vyrušil Kubíček, ktorý tiež chcel vidieť domy vyhliadnuté Mrázom, tak som ho tam musel zaviesť. Potom ideme do mesta, kde by mal byť nový hotel. Má nás tam čakať Bains. Horko ťažko sme objekt našli, ale na jeho prehliadku sme sa nedostali. Vošli sme síce autom do dvora, ale budova bola obývaná domorodcami, preto sme urobili iba obhliadku zvonku. Budova bola v tvare písmena L, v kratšej časti bola veľká sála a kuchyňa, dlhšia čiarka vola poschodová a tvorila obytnú časť. Bains sľuboval, že objekt v krátkom čase prebuduje podľa našich potrieb, obyvateľov nebude vraj problém presťahovať a získame najmenej dvanásť izieb. Kubíčkovi sa nápad zrejme celkom pozdával a tľapli si. Objekt bol naozaj ešte do môjho odchodu zrekonštruovaný a obývaný pracovníkmi Potrubí Praha.

Indické denníky 177

03.07.2018

29.6. Let je bezproblémový, hladko až do Prahy. Miro má v pláne tu zostať , vybavuje si nocľah, ja idem letiskovým spojom na Dejvice, tam prestupujem na metro a odtiaľ na Florenc. Kufre sú ťažké viac »

Indické denníky 176

30.06.2018

6. Striedavo na Vasante a na office, nuda, preberám balíčky a lístky. Sedíme pri TV. Včerajšok sme strávili viac menej na izbe, je tu pomerne veselo, odchádza na dovolenku alebo domov viacero viac »

Indické denníky 175

29.06.2018

24.6. Je tu nuda. Chodíme po meste a pozeráme pamiatky, Prezidentský palác, cestu Radžov, Miro točí na kameru. Stretli sme aj prezidenta, mimoriadne opatrenia. Letenku mám na stredu, aspoň budem viac »

Francúzsko, štrajk, doprava, Paríž

Francúzske mestá majú mať ľahšiu cestu k zavedeniu mýta

22.09.2018 09:15

Francúzsko plánuje uľahčiť Parížu a iným veľkým mestám zavedenie mýta pre autá v snahe zredukovať znečistenie ovzdušia a dopravné zápchy.

branci

Reakcia na brancov? Nitra plánuje rómske poriadkové hliadky

22.09.2018 08:52

Náklady na projekt sú 196 293 eur.

Julian Assange

Rusko odmieta, že chcelo pomôcť Assangeovi utiecť z Británie

22.09.2018 08:17

"Ide o ďalší príklad dezinformácií a falošných správ", uvádza ruské veľvyslanectvo v Londýne.

Lucia Žitňanská

Koalícia nechce od Žitňanskej jej mandát

22.09.2018 07:00

Vládnej koalícii zostáva po odchode Žitňanskej z Mostu-Híd krehká parlamentná väčšina, k dobru má iba dvoch poslancov.

karoldakar

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 210
Celková čítanosť: 129497x
Priemerná čítanosť článkov: 617x

Autor blogu

Kategórie